UWAGA! Serwis adriatyka.pl wykorzystuje technologię cookies – Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Menu główne
Wyszukiwarka
Informacje o Chorwacji
Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem:

FAQ najczęściej zadawane pytania


Kontakt

Jak rezerwować?

W celu znalezienia ciekawej i odpowiadającej Państwa kryteriom oferty należy wybrać jedną z dwóch podanych poniżej metod wyszukiwania.

Metoda pierwsza: na stronie głównej prosimy zaznaczyć w wyszukiwarce swoje kryteria i wymagania (region, miasto, data przyjazdu, data wyjazdu, liczba osób itp.). Następnie prosimy kliknąć na opcję ”szukaj”.

Metoda druga: prosimy kliknąć na opcję ”cała oferta”, która znajduje się w menu głównym.

Po wybraniu jednej z powyższych metod pojawi się wynik wyszukiwania. W tym miejscu można przejrzeć ofertę i wybrać taką propozycję która najbardziej Państwu odpowiada.

Rezerwacja:

Gdy znajdziecie już Państwo wymarzoną i odpowiadającą oczekiwaniom kwaterę to przed dokonaniem rezerwacji wymagane jest wyliczenie kosztu wynajmu korzystając z kalkulatora, który znajduje się w opisie każdego obiektu. Po obliczeniu kosztu całej usługi należy kliknąć na „zarezerwuj” (po prawej stronie ”kalkulacji ceny”) . W tym miejscu pojawi się formularz rezerwacji, w którym należy wypełnić wszystkie wymagane pola oraz wpisać swoje pytania i uwagi (jeśli są). Aby wysłać wypełniony formularz należy kliknąć na opcję ”wyślij”.

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem pod wskazanym w formularzu rezerwacji adresem e-mail w czasie do 24 h (w dni robocze) celem potwierdzenia rezerwacji. Jeśli w tym czasie nie otrzymacie Państwo od nas żadnej wiadomości (nie licząc automatycznego potwierdzenia dokonania rezerwacji) to prosimy o kontakt z nami, ale wcześniej prosimy sprawdzić na swojej poczcie skrzynkę spam.

Uwaga! Należy wypełnić wszystkie wymagane pola formularza rezerwacji.
 wersja do druku


Polecane przez Adriatyka.pl

Apartament 2+2


Apartament 2+1


Apartament 4+1


Apartament 2+0


Apartament 5+1


Apartament 4+2


Apartament 2+2


Apartament 2+2


Apartament 2+1


Dom 4+0


Apartament 2+1


Dom 12+0


Dom 8+0


Dom 5+3


Apartament 4+1